צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 

אודות מעצבת האופנה דליה דימיטריוס - המעצבת של דימיטריוס:

 
מעצבת האופנה דליה דימיטריוס סיימה בית ספר לעיצוב בהיותה בת 17, ומאז עברו כבר למעלה מ- 20 שנה, שבהן היא עוסקת בתחום האופנה, ובדגש על עיצוב שמלות כלה. כל שמלותיה של דליה בולטות במקוריות שלהן, כמו גם באיכותן. שמלותיה של דליה נתפרות רק מהבדים המשובחים ביותר ומתחרות מקוריות, כאשר התפירה היא ברמה עילית, מהגבוהות מסוגה בעולם.

המעצבת עוקבת בקפידה אחר עולם האופנה, ולכן כל שמלותיה תואמות את צו האופנה, כאשר כל העיצובים חדשניים ומקוריים. בכדי שהכלה תיראה מושלמת בשמלה המעוצבת שלה, כל עיצוב נעשה תוך התאמה פרטנית לכלה, למידותיה ולרצונותיה. התוצאה היא מראה זוהר ואצילי, ועם זאת רך ורומנטי.

כישרונה הרב וניסיונה העשיר של דליה משכו את תשומת לבן של מפורסמות רבות מהארץ ומהעולם, ואת שמלותיה לבשו סלבריטאיות מהעולם כולו. לקוחותיה של דליה מגיעות מכל העולם בשביל ליהנות מעיצוביה המרשימים והרעננים.
 
 
 

ארמון הכלות דימיטריוס דליה:

 
ארמון הכלות של דליה הוא מתחם ענקי, שנבנה ועוצב במיוחד בשביל לפנק, לרגש ולהפתיע את הכלות ביום הגדול שלהן. למען נוחותן ורווחתן של הכלות, המתחם מחולק לשלושה אזורים שונים:

הקומה הראשונה משמשת לטקס היציאה של הכלה, כשהיא פוגשת את בחיר לבה.

בקומה השנייה ישנן 11 סוויטות מפנקות ומאובזרות, שמשמשות את הכלה להתארגנות. כל סוויטה מבודדת, ומספקת לכל כלה פרטיות מלאה, ויוצרת תחושה שהיא הכלה היחידה במתחם. בקומה זו ישנן גם פינות המתנה מעוצבות ונעימות, וחדרי מדידה, המשמשים את המעצבת ואת הכלות במהלך תהליך הבחירה והעיצוב של השמלה.

הקומה השלישית היא בית יופי וטיפוח, שתוכנן ועוצב במיוחד בשביל הכלות. כאן שוכנת המספרה, עמדת עיצוב הציפורניים, עמדת האיפור, חדר אמבטיה להתרעננות ופינת ישיבה למלוות.

ארמון הכלות דימיטריוס דליה מאפשר לכלה ליהנות מכל מה שדרוש לה במקום אחד, והכול באווירה נעימה. דימיטריוס הוא המקום המושלם להתארגנות ביום החתונה שלך.

דימיטריוס דליה הוא סלון כלות שמלווה אותך ברגישות ובמקצועיות משלב בחירת השמלה ועד לחתונה. צרי איתנו קשר, ותיהני משירות מוביל, המתבסס על ניסיון של שנים רבות.